Invex Remedies

Invex Remedies to producent skupiający się na dostarczaniu naturalnych produktów do pielęgnacji ciała, twarzy oraz skóry. Produkty są bardzo zróżnicowane i bazują jedynie na sprawdzonych składnikach. Zainteresowani mogą się zdecydować m.in. na antybakteryjny płyn do twarzy, mydło ze srebrem monojonowym czy też balsam do ciała z krzemem organicznym. Preparaty zawierają w sobie sporą dawkę niezbędnych minerałów i składników odżywczych. Produkty firmy Invex Remedies (https://natureplace.pl/invex-remedies) cechują się naturalnością i łatwością aplikacji. Przeznaczone dla osób z niedoborem cynku, magnezu, krzemu czy też chromu. Pomagają utrzymać prawidłową równowagę kwasowo-zasadową, nawilżają skórę, odżywiają ją, a oprócz tego zapewniają prawidłowy metabolizm energetyczny.

Tickless

Tickless to firma zajmująca się tworzeniem wysokiej klasy odstraszaczy kleszczy przeciw insektom. Urządzenia zostały przebadane we Włoszech w laboratorium mikrobiologii i chorób zakaźnych uniwersytetu Camerinio. Zasada ich działania jest niezwykle prosta: produkt emituje impulsy ultradźwiękowe o częstotliwości kHz, które są zupełnie nieszkodliwe dla ludzi czy zwierząt domowych, jednak blokują narząd Hallera u kleszczy. Organ Hallera to narząd zmysłowy umiejscowiony na pierwszej parze odnóży u kleszcza, będący jednocześnie narządem węchu oraz wykrywania bodźców mechanicznych. Blokowanie jego działania oznacza, że człowiek lub zwierzę zabezpieczone urządzeniem Tickless jest „niewidzialne” z punktu widzenia kleszcza. Wykazuje również pozytywne działanie przeciwpchelne. W ofercie firmy znajdują się urządzenia ochronne dla zwierząt domowych, dzieci, dorosłych, dla dużych zwierząt (jak konie czy krowy), a także urządzenia ochronne na prąd do domów mieszkalnych. Poszczególne modele różnią się między innymi przeznaczeniem oraz zasięgiem działania.

LifeChem

Lifechem to producent przeróżnych środków chemicznych. Dewizą, a zarazem mottem, które przyświeca tej firmie jest slogan: „Chemia jest wszystkim. Wszystko jest chemią”. Takie hasło najlepiej oddaje to, czym zajmuje się Lifechem. W skrócie można powiedzieć, że ta marka słynie z przygotowania oraz produkcji zaawansowanych substancji chemicznych o różnym przeznaczeniu. Najczęściej produkty te są wykorzystywane w przemyśle chemicznym oraz medycznym. Lifechem posiada kilka flagowych produktów, do których z pewnością można zaliczyć: Płyn Lugola, Czysty nadtlenek wodoru, Kwas cytrynowy czy też Oliwę Magnezową. Wszystkie te produkty zostały wyprodukowane za pomocną najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych technik wytwarzania specjalistycznych substancji. Co więcej, firma na co dzień współpracuje z profesjonalnymi chemikami, dzięki czemu wszystkie wytworzone przez Lifechem produkty są bezpieczne w użytkowaniu. Firma kieruje swoją ofertę przede wszystkim dla dużych firm, które z racji na specyfikę swojej branży potrzebują substancji chemicznych tego typu.